LEI koda pārsūtīšana Baltic LEI Loe lähemalt Baltic LEI uudistest
Saskaņā ar 2018. gada 3. janvāra MIFID2 direktīvu 2014/65/ES LEI kods ir obligāts visām juridiskajām personām, kas vēlas veikt darījumus ar vērtspapīriem.

LEI koda pārsūtīšana Baltic LEI

Baltic LEI - LEI koodi ületoomine

LEI koda pārsūtīšana Baltic LEI


Uzņēmumi piesakās LEI, izmantojot pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Baltic LEI. Tas nepieciešams, jo uzņēmumi paši nevar pieteikties vai atjaunot informāciju LEI datubāzē, ko pārvalda Globālais juridiskās personas identifikācijas fonds — GLEIF. Katram LEI kodam tiek piešķirts pakalpojumu sniedzējs (LOU – vietējā struktūrvienība), kam ir atļauja veikt izmaiņas datos uzņēmuma vārdā.

Jūs neesat piesaistīts konkrētam pakalpojumu sniedzējam. Pakalpojumu sniedzējus var mainīt līdzīgi, kā jūs maināt sava tālruņa numura operatoru. Proti, tāpat kā katrs klients var pārsūtīt savu tālruņa numuru uz cita operatora tīklu, katrs uzņēmums var nodot savu LEI Baltic LEI administrācijai no cita pakalpojumu sniedzēja. Tas nekādā veidā nemaina koda reģistratoru – dati joprojām ir GLEIF datubāzē. Vienīgā atšķirība ir tā, ka Baltic LEI pēc tam spēj mainīt un atjaunot datus jūsu vārdā.

LEI koda pārsūtīšana ir vienkārša un ērta – lai to izdarītu, ir nepieciešama tikai rakstiska piekrišana (pilnvaras formā). Pilnvara ir atsaucama.

  1. Pēc pieteikuma iesniegšanas mājaslapā mēs nosūtīsim jums parakstīšanai pilnvaru.
  2. Mēs ar partnera uzņēmuma starpniecību iesniegsim pieteikumu, lai jūsu iepriekšējais pakalpojumu sniedzējs nodotu LEI koda administrēšanu mums.
  3. Iepriekšējais pakalpojumu sniedzējs sazināsies ar jums un lūgs apstiprināt LEI koda pārsūtīšanu.
  4. Atbildot savam iepriekšējam pakalpojumu sniedzējam, jūs apstiprināt, ka vēlaties nodot šo kodu mums. Pēc tam LEI kods caur Baltic LEI partneri LOU tiks automātiski nodots mūsu pārvaldībai. Ja jūs neatbildēsiet savam iepriekšējam pakalpojumu sniedzējam, jūsu LEI kods tiks automātiski pārsūtīts mums 5 darbadienu laikā.
  5. Pēc tam, kad kods būs nodots mums, mēs jums nosūtīsim apstiprinājumu. Ja būs atbilstošs laiks, mēs varam vienlaicīgi arī automātiski atjaunot jūsu LEI.

LEI koda pārsūtīšana nav saistīta ar papildu izmaksām vai dokumentiem.

Pārsūtot savu LEI kodu, ir svarīgi atcerēties, ka:

  1. Pakalpojumu sniedzēja maiņa ir bezmaksas pakalpojums.
  2. Jūsu LEI kods nekad nemainīsies, tāpēc, nododot kodu mums, jums nav par to jāpaziņo bankai vai kādam citam finanšu partnerim.
  3. LEI koda nodošana ilgst līdz 7 dienām. Ātrums ir atkarīgs no pašreizējā pakalpojumu sniedzēja. Lai nodrošinātu ātrāku administrēšanu, jums jāatbild iepriekšējam pakalpojumu sniedzējam, kas apstiprina jūsu koda pārsūtīšanu mums pēc iespējas ātrāk.

Baltic LEI un EQS grupa piedāvā ērtus risinājumus jūsu LEI pārvaldībai. Mūsu datubāze ir savienota ar uzņēmuma reģistru, lai mēs varētu automātiski pārbaudīt jūsu datu derīgumu un, ja nepieciešams, tos atjaunot. GLEIF datubāzē saglabātos datus var ērti mainīt, izmantojot mūsu mājaslapu, un ar koda apkalpošanu saistītos pakalpojumus var apmaksāt, izmantojot bankas pārskaitījumu.

Vairāk informācijas par LEI koda atjaunošanu var atrast šeit.